InsERT GT – programy do obsługi firm

InsERT GT to najpopularniejsza w Polsce linia programów do obsługi małych i średnich firm. Przyjazny interfejs oraz bogata funkcjonalność gwarantują sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem.

  • funkcjonalność idąca w parze z prostą i intuicyjną obsługą
  • rozwiązania, które od 30 lat wybierają przedsiębiorcy z różnych branż
  • sprawna obsługa kluczowych obszarów w firmie – dzięki przyjaznemu interfejsowi i zastosowanym technologiom
  • wszechstronne możliwości konfiguracji
  • automatyczne procesy ułatwiające zarządzanie sprzedażą, finansami i księgowością, kadrami i płacami oraz relacjami z klientami
  • wydajność i efektywność, co w efekcie daje oszczędność czasu i pieniędzy
  • współpraca i przepływ danych pomiędzy poszczególnymi programami
Subiekt GT – system obsługi sprzedaży i magazynów
Rachmistrz GT – księga przychodów i rozchodów
Rewizor GT – system finansowo – księgowy
Gratyfikant GT – system kadrowo – płacowy
Gestor GT – system zarządzania relacjami z klientami
Biuro GT – system wspomagający pracę biura rachunkowego

Specjalne funkcje w ramach e-Abonamentu

  • wymiana danych online – możliwość przesyłania przez Internet dokumentów z Subiekta do programów księgowych Rewizor i Rachmistrz – w ten sposób firma może zdalnie komunikować się np. z biurem rachunkowym;
  • obsługa bankowości online (wybrane banki).

Możliwość pracy zdalnej/oddziałowej w ramach licencji podstawowej

Program może być używany do przetwarzania danych przedsiębiorstwa również poza siedzibą firmy wskazaną w formularzu rejestracyjnym w jednym czasie na tylu stanowiskach, na ile firma posiada licencję.

Automatyczna aktywacja e-Abonamentu i rozszerzeń

Po zakupie e-Abonamentu lub rozszerzenia nie trzeba robić nic więcej – licencja programu aktualizuje się automatycznie, bez dodatkowych instalacji i wpisywania kodów aktywacyjnych. InsERT GT – pomoc techniczna, będzie jedynie potrzebna wtedy, gdy oprogramowanie przestanie prawidłowo działać. Do tej pory możemy cieszyć się jego wszystkimi funkcjonalnościami bez potrzeby stałego nadzoru przez firmy zewnętrze.

InsERT GT – współpraca

W ramach usługi „wdrożenie InsERT GT” oferujemy również dodatkowe opcje, z których mogą skorzystać wszyscy właściciele firm, niezależnie od ich wielkości. Po zainstalowaniu oprogramowania na serwerze oraz na stacjach roboczych, możemy przeprowadzić InsERT GT szkolenie, dzięki którym wszyscy pracownicy szybko wdrożą się w podstawowe, jak i bardziej zaawansowane funkcjonalności.

Wszystkie nasze usługi mogą być również świadczone na podstawie stałych umów serwisowych bądź na zasadzie rozwiązania konkretnego problemu. InsERT GT – wsparcie, to również opieka posprzedażowa, która obejmuje m.in. naprawdę baz danych czy rozwiązywanie problemów technicznych. Chcą Państwo uzyskać więcej informacji lub poprosić o wsparcie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną Ofertą.

Masz pytania – wypełnij formularz, odezwiemy się niezwłocznie:

Wybierz preferowaną formę kontaktu
Podaj swój numer telefonu do kontaktu, adres e-mail, lub obie formy kontaktu.
Napisz kilka słów co cię interesuje - szkolenie, wdrożenie, prezentacja... ?