zarezerwuj.pl – system rezerwacji online

zarezerwuj.pl czyli aplikacja do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami jest już w sprzedaży. System posiada intuicyjny terminarz, dzięki któremu można sprawnie obsługiwać rezerwacje internetowe, telefoniczne czy złożone bezpośrednio na miejscu.

Obsługa rejestracji, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami – zarezerwuj.pl automatyzuje te i wiele innych procesów. Znacząco skraca czas niezbędny do dokonania rezerwacji, pozwalając oszczędzić czas i zwiększyć przychody.  

Dla kogo zarezerwuj.pl

Z aplikacji z powodzeniem korzystają już m.in. gabinety lekarskie, przychodnie oraz placówki świadczące inne usługi medyczne, branża transportowa, serwisy IT, restauracje czy salony fryzjerskie. Bogata funkcjonalność zarezerwuj.pl doskonale sprawdzi się jednak w każdej branży oferującej rezerwację usług i zasobów – consultingu, szkoleniach, nauczaniu indywidualnym, hotelach, pensjonatach, warsztatach samochodowych, wypożyczalniach i wielu innych.

System może być także wykorzystywany w przestrzeni wewnątrzfirmowej, np. do rezerwacji sal konferencyjnych czy firmowych samochodów.

Rezerwacje na 3 sposoby

Recepcja

Na miejscu

Zarządzaj rezerwacjami na Twoim komputerze dzięki intuicyjnemu panelowi. Dodawaj rezerwacje zgłoszone telefonicznie i bezpośrednio na miejscu, zarządzaj rezerwacjami z internetu.

Strona www

Strona www

Dzięki estetycznemu widgetowi umieszczonemu na Twojej stronie daj klientom możliwość rezerwacji online, by już za chwilę mieć je w swoim terminarzu.

Smartfony

Smartfony

Rezerwacja na Twoich mobilnych stronach pozwoli klientom dokonywać rezerwacji szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca.

Przejrzysty terminarz

 

Przejrzysty terminarz

Estetyczny i łatwy w obsłudze kalendarz da Ci możliwość sprawnego przyjmowania rezerwacji usług lub zasobów (np. sal, pomieszczeń, samochodów, maszyn, pokoi, apartamentów i wielu innych rodzajów). Szybki podgląd dokonanych rezerwacji i elastyczna wyszukiwarka wolnych terminów uczynią Twoją pracę przyjemniejszą. Filtrowanie pomoże Ci przejrzeć tylko te rezerwacje i usługi, którymi jesteś zainteresowany.

 

Powiadomienia SMS

Dzięki specjalnemu mechanizmowi wysyłania SMS-ów możesz wysyłać klientom potwierdzenia rejestracji i przypomnienia o nadchodzących wizytach.

Powiadomienia SMS

Raporty i dokumenty

Raporty i dokumenty

 

Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami. Jednym kliknięciem wywołaj raporty o przychodowości i popularności usług oraz najważniejsze dane o klientach. Twórz cenniki i grafiki pracy.

Płatności online

 

Chcesz, by rezerwacje Twoich usług możliwe były po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty? Nic prostszego – dzięki wbudowanym w system płatnościom online!

 

Płatności online

Formularz rezerwacji na Twojej stronie
 

Formularz rezerwacji na Twojej stronie

Klienci będą mogli dokonać rezerwacji m.in. używając widgetu rezerwacji zamieszczonego na Twojej stronie www. Wszystkie dokonane w ten sposób rezerwacje pojawią się błyskawicznie w Twoim systemie. To wygodna metoda pozyskiwania klientów – bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty.

Zobacz przykładowe serwisy www z zakładką Rezerwacja, na której umieszczony jest widget.