Subiekt 123 – prosty system fakturowania

Subiekt 123 to idealne rozwiązanie jeżeli szukasz łatwego w obsłudze, prostego systemu fakturowania. Poza samym wystawieniem faktur, faktur pro forma czy paragonów, Subiekt 123 pozwala zarządzać informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Program nie wymaga instalowania, działa online, dzięki temu praca na nim jest możliwa z każdego komputera czy smartfona z dostępem do internetu. W ramach podstawowej licencji dostępna jest wersja językowa ukraińska i rosyjska z których mogą korzystać także przedsiębiorcy ukraińsko- i rosyjskojęzyczni oraz firmy, które zatrudniają pracowników zza wschodniej granicy. Dokumenty sprzedażowe generowane za pomocą aplikacji wystawiane są w języku polskim.

Firma PRIMA – Komputery Systemy komputerowe sp z o.o. z Koszalina zajmuje się wdrażaniem i prowadzeniem szkoleń z obsługi oprogramowania firmy InsERT. Pomożemy skonfigurować i sparametryzować program, tak by spełniał wymogi klienta, oraz możemy przeszkolić pracowników, by byli w stanie efektywnie korzystać z aplikacji. 

Wersja podstawowa programu obejmuje funkcje bazowe, takie jak fakturowanie i wystawianie paragonów, zarządzanie klientami oraz usługami i towarami. Ciekawą cechą aplikacji jest możliwość samodzielnego wyboru potrzebnych modułów dodatkowych.

Subiekt 123 został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu wystawione dokumenty mogą od razu znaleźć się w biurze rachunkowym. Te z nich, które wykupią specjalną – przeznaczoną dla biur rachunkowych licencję Subiekta 123, będą mogły bezpłatnie udostępniać aplikację wszystkim swoim klientom, których obsługują przy użyciu Rachmistrza nexo lub Rewizora nexo.

Subiekt 123 - Sprzedaż

Zdjęcie 1 z 9

Najważniejsze możliwości Subiekta 123:

 • obsługa dokumentów sprzedaży – wystawianie faktur i paragonów online;
 • dokumenty w walucie – wystawianie dokumentów w obcej walucie;
 • prowadzenie bazy usług i towarów – możliwość tworzenia grup produktów oraz ich wyszukiwania w klasyfikacji PKWiU;
 • kartoteki klientów – zarządzanie informacjami o klientach wraz z ich danymi teleadresowymi, numerem konta bankowego, uzgodnionym terminem płatności, wysokością przyznanego rabatu;
 • zestawienia – możliwość łatwego generowania różnego rodzaju zestawień, takich jak bilans, sprzedaż w okresie, sprzedaż według klientów itd.
 • połączenie z bazą GUS – możliwość szybkiego odnalezienia firmy i jej danych;
 • obsługa JPK – aplikacja pozwala na generowanie plików JPK_VAT oraz JPK_FA;
 • fiskalizacja – drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej z wykorzystanie Serwera Urządzeń Zewnętrznych;
 • dostęp do aplikacji w ramach jednego abonamentu dla kilku pracowników tej samej firmy;
 • terminarz płatności – aplikacja wyświetla informacje o nadchodzących terminach płatności zgodnie z określeniu parametrów (np. sposobu rozliczania podatków) na początku pracy
  z programem aplikacja wyświetla informację o nadchodzącej płatności;
 • szybki dostęp do najczęściej wykonywanych czynności lub najczęściej obsługiwanych klientów poprzez indywidualne ustawienie pulpitu.

Masz pytania – wypełnij formularz, odezwiemy się niezwłocznie:

Wybierz preferowaną formę kontaktu
Podaj swój numer telefonu do kontaktu, adres e-mail, lub obie formy kontaktu.
Napisz kilka słów co cię interesuje - szkolenie, wdrożenie, prezentacja... ?