Drukarki fiskalne Koszalin

Drukarki fiskalne są niezbędne, jeżeli posiadasz komputer z oprogramowaniem handlowym takim jak Subiekt GT, CDN Optima, WF-MAG, Gastro lub innym i chcesz używać go do sprzedaży swoich usług lub produktów. W naszej siedzibie w Koszalinie znajdziesz urządzenia kompatybilne z każdym sprzedawanym w Polsce programem handlowym. Jeżeli siedziba twojej firmy mieści się dalej niż w województwie Zachodniopomorskim lub Pomorskim, zapraszamy do naszego sklepu internetowego primasklep.pl, w którym znajdziesz bogatą ofertę różnorodnych produktów do profesjonalnego zastosowania. Jeśli nie jesteś pewny, co wybrać, możesz liczyć na naszą pomoc – dobierzemy razem z tobą sklepowe drukarki fiskalne, które spełnią wszystkie twoje wymagania.

Drukarki fiskalne przenośne

Przenośne drukarki fiskalne to urządzenia idealnie przystosowane do mobilnych punktów sprzedaży oraz sklepów o bardzo ograniczonej powierzchni stanowiska kasowego. Te urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz prostą obsługą. Dodatkowym atutem niektórych z tych urządzeń jest możliwość komunikacji bezprzewodowej czy elektroniczny zapis kopii paragonów. Przenośne drukarki fiskalne charakteryzują się kompaktowa obudową, niewielkimi gabarytami, dzięki czemu będzie nie będą zajmowały zbyt wiele miejsca.

Drukarki stacjonarne

Sklepowe drukarki fiskalne to urządzenia przystosowane są do długotrwałej i bezawaryjnej pracy w punktach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, bary szybkiej obsługi itd.). Szereg modeli wyposażonych jest w porty USB, zapewnia pełną zgodność ze standardem komunikacyjnym Posnet, a przy pomocy zewnętrznego modułu bluetooth możliwa jest również komunikacja bezprzewodowa. Ze względu na niewielkie gabaryty oraz ergonomiczny kształt, drukarki fiskalne stacjonarne znajdują zastosowanie w większości instalacji kasowych, pozwalając na lepsze wykorzystanie przestrzeni w miejscu sprzedaży. Wybierając idealny model do swoich potrzeb warto zwrócić uwagę na pojemność bazy towarowej, automatyczny obcinacz papieru czy elektroniczną kopię paragonów, które poprawiają komfort pracy.

Drukarki apteczne

Apteczne drukarki fiskalne przeznaczone są do pracy w aptekach. Ciche, termiczne mechanizmy gwarantują komfortową pracę, wysoką jakość oraz dużą szybkość drukowania. Wersje drukarek dla aptek posiadają wiele unikalnych funkcji, pozwalających generować wszystkie niezbędne wydruki niefiskalne, organizować promocje, a niektóre modele także obsługiwać płatności elektroniczne.