Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne są  niezbędne jeżeli posiadasz komputer z oprogramowaniem handlowym takim jak Subiekt GT, CDN Optima, WF-MAG, Gastro lub innym i chcesz sprzedawać za jego pomocą. W naszej siedzibie w Koszalinie znajdziesz drukarki fiskalne do każdego sprzedawanego w Polsce programu handlowego. Jeżeli jesteś toja firma jest dalej niż Zachodniopomorskie lub Pomorskie zapraszamy do naszego sklepu internetowego primasklep.pl . Pomożemy dobrać urządzenie najlepiej dopasowane do twoich potrzeb.

Drukarki fiskalne przenośne

 To urządzenia idealnie przystosowane do mobilnych punktów sprzedaży oraz sklepów o bardzo ograniczonej powierzchni stanowiska kasowego. Produkty ten charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz prostą obsługą. Dodatkowym atutem niektórych z tych urządzeń jest możliwość komunikacji bezprzewodowej oraz niewielkie gabaryty. Urządzenie te często posiadają wzmocnioną obudowę.

Drukarki stacjonarne

 Urządzenia przystosowane są do długotrwałej i bezawaryjnej pracy w punktach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, bary szybkiej obsługi itd.). Szereg modeli wyposażonych jest w porty USB, zapewnia pełną zgodność ze standardem komunikacyjnym Posnet, a przy pomocy zewnętrznego modułu bluetooth możliwa jest również komunikacja bezprzewodowa. Ze względu na niewielkie gabaryty oraz ergonomiczny kształt, drukarki stacjonarne znajdują zastosowanie w większości instalacji kasowych, pozwalając na lepsze wykorzystanie przestrzeni w miejscu sprzedaży.

Drukarki apteczne

Apteczne drukarki fiskalne przeznaczone są do pracy w aptekach. Ciche, termiczne mechanizmy gwarantują komfortową pracę, wysoką jakość oraz dużą szybkość drukowania. Wersje drukarek dla aptek posiadają wiele unikalnych funkcji, pozwalających generować wszystkie niezbędne wydruki niefiskalne, organizować promocje, a niektóre modele także obsługiwać płatności elektroniczne.