Navireo

 

Logo_pionowe_navireo

Navireo to zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego działalność firmy. System został stworzony z myślą o średnich firmach, ale może być z powodzeniem stosowany również przez małe i duże przedsiębiorstwa.

Navireo – cechy

Navireo posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem – od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i finansowe (deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników. Dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej.

Budowa modułowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. Klienci mogą wybrać jedynie potrzebne im moduły. Navireo daje również duże możliwości w zakresie dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb firmy. Pozwala stworzyć rozwiązania spełniające nawet bardzo nietypowe wymagania klienta.

Oprogramowanie ERP dla firm

Poniżej przyczyny , dla których uważamy, że warto zainwestować z Navireo.

 •  Bogata funkcjonalność

System wspomaga zarządzanie znaczną ilością działań wykonywanych w przedsiębiorstwie oraz integruje różne obszary działania firmy. Funkcjonalność przystosowana jest do wygodnej i szybkiej pracy, wiele rutynowych czynności zostało zautomatyzowanych (np. automatyczne wydruki powiązanych dokumentów, możliwość wysyłania dokumentów e-mailem).

 •  Duża konfigurowalność

Navireo daje możliwość elastycznego dopasowania interfejsu do dowolnych profili stanowisk pracowniczych (tzw. kompozycje). Dzięki temu pracownicy nie widzą funkcjonalności wykorzystywanej na innych stanowiskach lub w innych działach firmy, a interfejs dostosowany jest do ich indywidualnych potrzeb.

 •  Intuicyjna obsługa systemu

Nowoczesny i ergonomiczny interfejs jest bardzo pozytywnie oceniany przez jego użytkowników. Czas szkolenia pracowników do pracy z Navireo jest skrócony do minimum.

 •  Niezawodność i wydajność

Przy tworzeniu systemu ERP zwrócono dużą uwagę na wydajność, która jest szczególnie istotna w firmach operujących dużą liczbą dokumentów. Navireo dobrze sprawdza się w przedsiębiorstwach posiadających od kilku do kilkudziesięciu jednoczesnych użytkowników systemu.

 •  Nowoczesna i udokumentowana  technologia

Z systemem dostarczona jest elektroniczna instrukcja obsługi dla użytkowników oraz dokumentacja programistycznego API (Sfera Navireo).

 •  Łatwość rozbudowy – integracja CRM z Navireo

Dzięki Sferze Navireo, specjalnemu interfejsowi programistycznemu, możliwa jest rozbudowa systemu oraz jego integracja z innymi systemami informatycznymi i dowolnymi urządzeniami elektronicznymi wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie.

 •  Możliwość tworzenia rozwiązań  wchodzących w interakcje z użytkownikiem

Navireo umożliwia tworzenie własnych rozwiązań wchodzących w interakcje z użytkownikiem poprzez reagowanie na wykonywane przez niego operacje – tzw. zdarzenia systemu, czyli pewne punkty kontrolne (np. zapis dokumentu, utworzenie nowego dokumentu itp.). W momencie, gdy w systemie uruchamiany jest dany punkt, programista może podłączyć własne rozwiązania funkcjonalne. Ten system klasy ERP umożliwia jest np. tworzenie procedur postępowania pracowników (aplikacja prowadzi pracownika w systemie zgodnie z ustalonymi na etapie wdrożenia założeniami).

 •  Przystępna cena oraz niskie koszty  posiadania

Navireo cechuje się doskonałym stosunkiem funkcjonalności do ceny.

 •  Elastyczny system licencjonowania

Modułowa budowa systemu sprawia, że klient ponosi koszty tylko faktycznie używanej funkcjonalności.

 •  Centralne narzędzie konfiguracyjne

Navireo zawiera pulpit konfiguracyjny – narzędzie umożliwiające centralne zarządzanie i parametryzację całego systemu, tworzenie profili użytkowników, plików startowych itp. Zadania administracyjne można wykonać lokalnie lub zdalnie przez Internet. Dzięki temu wdrożenie Navireo może być wykonane nawet przez firmy zewnętrzne, ograniczając często koszty instalacji oprogramowania. Pulpit konfiguracyjny przeznaczony jest dla wdrożeniowców lub administratorów systemu.

 •  Uznana marka producenta

InsERT posiada 16 lat doświadczeń w tworzeniu oprogramowania dla firm. Jest ciągle rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwem, któremu zaufało tysiące klientów, w tym wiele firm z sektora średnich przedsiębiorstw.

 • Navireo wsparcie – Zgodność z obowiązującymi przepisami

Dział rozwoju firmy InsERT na bieżąco śledzi zmieniające się otoczenie prawne, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe dostosowanie oprogramowania do nowych przepisów (Ustawa o rachunkowości, przepisy podatkowe, wymogi Unii Europejskiej itp.). Aktualizacja systemu daje pewność, że firma pracuje zawsze w zgodzie z aktualnie obowiązującym prawem.

 •  Integracja z Microsoft Dynamics CRM 4.0

Microsoft Dynamics CRM 4.0 to system do zarządzania relacjami z klientami. Umożliwia tworzenie i zachowanie przejrzystego obrazu relacji z klientem na wszystkich etapach, począwszy od momentu nawiązania relacji, przez sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażną.

 • Navireo – Współpraca z serwisami aukcyjnymi

Navireo wspomaga obsługę serwisów Allegro i eBay (w polskich i zagranicznych wersjach), co znacznie ułatwia sprzedaż w Internecie w zakresie międzynarodowym, a tym samym umożliwia dotarcie minimalnym kosztem do odbiorców zagranicznych.

 •  Współpraca ze sklepem internetowym

Użytkownik Navireo może w komfortowy sposób prowadzić sklep internetowy. Program umożliwia bezproblemowe przesyłanie wszelkich informacji o towarach, cenach, statusach

Są Państwo zainteresowani tym, co oferują systemy ERP? Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy zaprezentują Państwu możliwości systemu.