Navireo

Navireo przyjazny system ERP firmy InsERT

Logo_pionowe_navireo

Navireo to zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego działalność fi rmy. System został stworzony z myślą o średnich fi rmach, ale może być z powodzeniem stosowany również przez małe i duże przedsiębiorstwa.

Posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem – od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i fi nansowe (deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników. Dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej.

Budowa modułowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. Klienci mogą wybrać jedynie potrzebne im moduły. Navireo daje również duże możliwości w zakresie dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb fi rmy. Pozwala stworzyć rozwiązania spełniające nawet bardzo nietypowe wymagania klienta.

Poniżej przyczyny , dla których uważamy, że warto zainwestować z Navireo.

 •  Bogata funkcjonalność

System wspomaga zarządzanie znaczną ilością działań wykonywanych w przedsiębiorstwie oraz integruje różne obszary działania firmy. Funkcjonalność przystosowana jest do wygodnej i szybkiej pracy, wiele rutynowych czynności zostało zautomatyzowanych (np. automatyczne wydruki powiązanych dokumentów, możliwość wysyłania dokumentów e-mailem).

 •  Duża konfigurowalność

Navireo daje możliwość elastycznego dopasowania interfejsu do dowolnych profili stanowisk pracowniczych (tzw. kompozycje). Dzięki temu pracownicy nie widzą funkcjonalności wykorzystywanej na innych stanowiskach lub w innych działach firmy, a interfejs dostosowany jest do ich indywidualnych potrzeb.

 •  Intuicyjna obsługa systemu

Nowoczesny i ergonomiczny interfejs jest bardzo pozytywnie oceniany przez jego użytkowników. Czas szkolenia pracowników do pracy z Navireo jest skrócony do minimum.

 •  Niezawodność i wydajność

Przy tworzeniu systemu zwrócono dużą uwagę na wydajność, która jest szczególnie istotna w firmach operujących dużą liczbą dokumentów. Navireo dobrze sprawdza się w przedsiębiorstwach posiadających od kilku do kilkudziesięciu jednoczesnych użytkowników systemu.

 •  Nowoczesna i udokumentowana  technologia

Z systemem dostarczona jest elektroniczna instrukcja obsługi dla użytkowników oraz dokumentacja programistycznego API (Sfera Navireo).

 •  Łatwość rozbudowy

Dzięki Sferze Navireo, specjalnemu interfejsowi programistycznemu, możliwa jest rozbudowa systemu oraz jego integracja z innymi systemami informatycznymi i dowolnymi urządzeniami elektronicznymi wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie.

 •  Możliwość tworzenia rozwiązań  wchodzących w interakcje z użytkownikiem

Navireo umożliwia tworzenie własnych rozwiązań wchodzących w interakcje z użytkownikiem poprzez reagowanie na wykonywane przez niego operacje – tzw. zdarzenia systemu, czyli pewne punkty kontrolne (np. zapis dokumentu, utworzenie nowego dokumentu itp.). W momencie gdy w systemie uruchamiany jest dany punkt, programista może podłączyć własne rozwiązania funkcjonalne. Możliwe jest np. tworzenie procedur postępowania pracowników (aplikacja prowadzi pracownika w systemie zgodnie z ustalonymi na etapie wdrożenia założeniami).

 •  Przystępna cena oraz niskie koszty  posiadania

Navireo cechuje się doskonałym stosunkiem funkcjonalności do ceny.

 •  Elastyczny system licencjonowania

Modułowa budowa systemu sprawia, że klient ponosi koszty tylko faktycznie używanej funkcjonalności.

 •  Centralne narzędzie konfiguracyjne

Navireo zawiera pulpit konfiguracyjny – narzędzie umożliwiające centralne zarządzanie i parametryzację całego systemu, tworzenie profili użytkowników, plików startowych itp. Zadania administracyjne można wykonać lokalnie lub zdalnie przez Internet. Pulpit konfiguracyjny przeznaczony jest dla wdrożeniowców lub administratorów systemu.

 •  Uznana marka producenta

InsERT posiada 16 lat doświadczeń w tworzeniu oprogramowania dla firm. Jest ciągle rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwem, któremu zaufało tysiące klientów, w tym wiele firm z sektora średnich przedsiębiorstw.

 •  Zgodność z obowiązującymi przepisami

Dział rozwoju firmy InsERT na bieżąco śledzi zmieniające się otoczenie prawne, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe dostosowanie oprogramowania do nowych przepisów (Ustawa o rachunkowości, przepisy podatkowe, wymogi Unii Europejskiej itp.). Aktualizacja systemu daje pewność, że firma pracuje zawsze w zgodzie z aktualnie obowiązującym prawem.

 •  Integracja z Microsoft Dynamics CRM 4.0

Microsoft Dynamics CRM 4.0 to system do zarządzania relacjami z klientami. Umożliwia tworzenie i zachowanie przejrzystego obrazu relacji z klientem na wszystkich etapach, począwszy od momentu nawiązania relacji, przez sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażną.

 •  Współpraca z serwisami aukcyjnymi

Navireo wspomaga obsługę serwisów Allegro i eBay (w polskich i zagranicznych wersjach), co znacznie ułatwia sprzedaż w Internecie w zakresie międzynarodowym, a tym samym umożliwia dotarcie minimalnym kosztem do odbiorców zagranicznych.

 •  Współpraca ze sklepem internetowym

Użytkownik Navireo może w komfortowy sposób prowadzić sklep internetowy. Program umożliwia bezproblemowe przesyłanie wszelkich informacji o towarach, cenach, statusach

Zapraszamy zainteresowanych systemem do kontaktu. Nasi pracownicy zaprezentują Państwu możliwości systemu.