Klawiatura komputerowa Prima Komputery Koszalin

Komputery poleasingowe Koszalin

Komputery poleasingowe, zarówno stacjonarne jak i laptopy zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów z Koszalina i okolic. Komputery 3-4 letnie dysponują wystarczającą mocą obliczeniową do wykonywania podstawowych operacji związanych z obsługą biura czy systemów sprzedaży. W czasach spowolnienia gospodarczego stanowią one rozsądną alternatywę dla nowych urządzeń, często wybierane przez klientów rozpoczynających działalność. Często jest to gotowy zestaw dla klientów potrzebujących komputera do obsługi systemu sprzedaży Subiekt GT w sklepie czy hurtowni wraz z urządzeniami fiskalnymi.

Komputery poleasingowe są niedrogim sposobem na posiadanie sprzętu z legalnym oprogramowaniem systemowym. Są one najlepszym rozwiązaniem dla klientów poszukujących taniego sposobu na zaktualizowanie komputera z system Windows XP, co może wymuszać konieczność raportowania plików JPK czy wysyłania elektronicznych deklaracji.

Od grudnia 2012 nasza firma uzyskała tytuł Microsoft Registered RefurbisherDzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, iż sprzedawane przez nas komputery używane posiadają całkowicie legalne oprogramowanie. Daje nam to również możliwość aktualizowania legalnie posiadanego oprogramowania systemowego do systemu Windows 10 na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

W naszej ofercie znajduje się sprzęt markowych producentów:

DELL, HP, Lenovo, Fujitsu

Są to modele dedykowane dla użytkownika korporacyjnego, charakteryzujące się wysoką wydajnością, bardzo niską awaryjnością.

Oferowane przez nas używane komputery poleasingowe oraz laptopy posiadają zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows 7 Professional  lub Windows 10 Home lub Professional  w polskiej wersji językowej. System ten oferowany jest na specjalnej licencji udzielonej dla zregenerowanych czyli używanych dłużej niż 6 miesięcy, komputerów.

Wszystkie komputery  poleasingowe w naszej objęte są co najmniej 12 miesięczną gwarancją.