Klawiatura komputerowa Prima Komputery Koszalin

Komputery poleasingowe Koszalin

W naszej ofercie znajdą Państwo komputery poleasingowe, które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów z Koszalina i okolic. Takie modele są w pełni sprawne, a zdecydowanie mniej kosztowne niż nowe produkty. Komputery używane mające 3-4 lata, dysponują wystarczającą mocą obliczeniową do wykonywania podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych operacji związanych z obsługą biura i systemów sprzedaży takich jak Insert oraz inne. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie potrzebują najnowszych sprzętów do swojej firmy.

Komputery stacjonarne poleasingowe

W czasach spowolnienia gospodarczego notebooki poleasingowe oraz modele stacjonarne stanowią rozsądną alternatywę dla nowych urządzeń. Często wybierają je także osoby zakładające działalność gospodarczą, by zmniejszyć nieco koszty początkowe. Laptopy używane mogą być nawet od razu gotowe do obsługi systemu sprzedaży Subiekt GT w sklepie lub hurtowni, razem ze sprawnymi urządzeniami fiskalnymi.

Laptop poleasingowy z legalnym oprogramowaniem

Komputery poleasingowe są niedrogim sposobem na posiadanie sprzętu z legalnym oprogramowaniem systemowym. Przykładowo stanowią jedno z lepszych rozwiązań dla osób szukających niedrogiego sposobu na zaktualizowanie komputera z systemem Windows XP, co może skutkować koniecznością raportowania plików JPK lub wysyłania elektronicznych deklaracji.

W PrimaPC mają Państwo pewność, że laptopy poleasingowe oferowane przez naszą firmę posiadają w pełni legalne oprogramowanie. Od grudnia 2012 roku posiadamy tytuł Microsoft Registered Refurbisher, który jest dodatkową gwarancją usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy aktualizować każdy komputer poleasingowy do systemu Windows 10 na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

Komputer poleasingowy z gwarancją

Oferujemy sprzęt markowych producentów takich jak DELL, HP, Lenovo czy Fujitsu, dedykowany dla klientów korporacyjnych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że charakteryzuje się on wysoką wydajnością, przy bardzo niskiej awaryjności. Każdy laptop poleasingowy lub model stacjonarny ma zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows 7 Professional lub Windows 10 Home lub Professional w polskiej wersji językowej. Systemy te są oferowane na specjalnych licencjach udzielonych dla zregenerowanego sprzętu, czyli używanego nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy. Wszystkie komputery poleasingowe w naszej ofercie są objęte przynajmniej 12 miesięczną gwarancją.