obrazek zawiera KOMPUTERY PRIMA Koszalin

Komputery stacjonarne

Od początku istnienia naszej firmy komputery stacjonarne były istotnym elementem naszej oferty. Jej kształt ewoluował wraz ze zmianami na rynku i pojawiającymi się nowymi potrzebami klientów.  25 lat doświadczeń w dostarczaniu sprzętu komputerowego pozwoliło nam wypracować sobie metodykę doboru komputera najbardziej do tych potrzeb dostosowanego.

Kierując się tymi potrzebami wyróżniliśmy w naszej ofercie cztery kategorie komputerów

All-In-One (AiO):

Całkiem nowa klasa sprzętu, która pojawiła się na rynku kilka temu.  AiO –  to komputer zintegrowany z monitorem. Takie rozwiązanie daje nam oszczędność miejsca na biurku i ogranicza ilość kabli. Komputery tego typu mogą być używane do różnych zastosowań –  od podstawowych zadań, takich jak przeglądanie Internetu, dostęp do aplikacji sieciowych i bogatych aplikacji internetowych, dokumentów, audio/wideo itp. po bardziej zaawansowane zastosowania multimedialne. W porównaniu ze zwykłymi komputerami AiO  zużywają mniej energii.  Często urządzenia te występują z ekranami dotykowymi, co dodatkowo zwiększa możliwość ich stosowania, np jako POS-y w gastronomii czy sprzedaży detalicznej

Komputery dla firm:

Wydajność, bezpieczeństwo i stabilność pracy. Tego oczekują klienci biznesowi. Do nich adresowane są serie komputerów zapewniających te wszystkie cechy. Większość oferowanych komputerów objętych jest 36 miesięczną gwarancją w standardzie. Wyróżnić tu możemy dwie podkategorie komputerów, w zależności od wielkości biznesu prowadzonego przez klienta.

Komputery Biurowe – łączące w sobie wydajność ze stosunkowo niskim kosztem, przeznaczone do pracy w małych grupach roboczych i jako komputery jednostanowiskowe.

Komputery Profesjonalne – wydajność bez kompromisów, przeznaczone do pracy w rozległych sieciach, wielooddziałowych organizacjach. Zbudowane w oparciu o podzespoły umożliwiające łatwe zdalne zarządzanie sprzętem.

Komputery do domu:

Rozrywka, internet, multimedia – głownie w tych dziedzinach wykorzystywane są komputery domowe.  Również dla tego typu użytkowników jesteśmy w stanie zaoferować komputery idealnie dopasowane do jego potrzeb.

Stacje Robocze:

Stacje robocze to komputery stworzone z myślą o profesjonalistach tworzących grafikę, zajmujących się renderingiem, tworzących projekty w programach typu CAD/CAM/DTP. Komputery te cechują się najbardziej wydajnymi płytami głównymi, procesorami oraz specjalistycznymi kartami graficznymi, które zapewnią płynną pracę w najbardziej wymagających aplikacjach graficznych i inżynierskich.

 

Polecamy do oferowanych przez nas komputerów najnowszy system operacyjny Microsoft Windows® 10

Znalezione obrazy dla zapytania windows 10 ;logo