Pozostałe usługi

Potrzebują Państwo wsparcia w czasie konfiguracji sieci komputerowej lub instalacji nowej drukarki? Nasz serwis poza rozwiązywaniem problemów w funkcjonowaniu oprogramowania, zajmuje się naprawą drukarek fiskalnych Koszalin czy sprzętu komputerowego. Ważny jest jednak typ urządzeń oraz producent – możemy wykonać serwis w ramach gwarancji bądź odpłatnie, po okresie gwarancji. Nasi specjaliści zajmą się każdym problemem, który zostanie przez Państwa zdiagnozowany i zgłoszony do naszej firmy.

Serwis drukarek Koszalin i naprawa komputerów

Drukarka etykiet lub komputer przestały działać? Pojawiają się błędy, które zatrzymują pracę w firmie i szukają Państwo najlepszego rozwiązania? Odpowiedzią na problemy jest serwis komputerów Koszalin, w którym nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem potrafią szybko zdiagnozować problem i zająć się jego usunięciem.

Nierzadko zdarza się, że drukarka przestaje wyraźnie drukować dokumenty, etykiety, nie podaje odpowiedniej ilości tuszu bądź niszczy papier. Urządzenie może wykazywać wiele nieprawidłowości – nie jest to jednak powód do zakupu nowego sprzętu! Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo gwarancję czy nie, naprawa drukarek Koszalin to opcja, z której warto skorzystać wtedy, gdy nie planujemy zakupu nowego urządzenia. Zdiagnozujemy problem i naprawimy go u źródła.

Komputer stacjonarny bądź laptop w firmie, bez którego nie mogą Państwo pracować, przestał poprawnie działać? Pomożemy znaleźć problem i naprawimy sprzęt komputerowy, który ponownie będzie mógł służyć do rozwijania Państwa biznesu. Naprawa laptopów Koszalin zostanie przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów, którzy mogą także doradzić jak zoptymalizować sprzęt, by pracowało się na nim jeszcze wydajniej.

Czym się zajmujemy:

Naprawa komputerów Koszalin – wszyscy producenci – naprawy związane ze sprzętem i oprogramowaniem systemowym, modernizacje sprzętu, i oprogramowania systemowego Windows, usuwanie wirusów.

Serwis laptopów Koszalin obejmuje firmy – Asus, Acer, Aristo, DELL, Samsung, Lenovo, Toshiba, HP, MSI, Toshiba,  i inni – naprawy związane ze sprzętem i oprogramowaniem systemowym, modernizacje sprzętu, wymiana baterii, usuwanie wirusów.

Naprawa drukarek atramentowych i laserowych Koszalin – HP, Canon, Samsung, EPSON, XEROX, OKI, Brother – konserwacje, naprawy uszkodzeń, sprzedaż części zamiennych.

Naprawa drukarek igłowych – OKI, Panasonic, EPSON – konserwacje i naprawy uszkodzeń, sprzedaż części zamiennych.

Naprawa czytników kodów kreskowych Koszalin i serwis kas

Nasz serwis zajmuje się również naprawą urządzeń fiskalnych, które przestały poprawnie funkcjonować. Serwis kas Koszalin to możliwość dokonania okresowego sprawdzenia poprawności pracy urządzenia, które jest wymagane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów. Powinniśmy pamiętać o nim co 2 lata bądź częściej, w przypadku trudnych warunków pracy.  

Serwis drukarek fiskalnych Koszalin przywróci sprawność twoim urządzeniom. Nasi specjaliści w skuteczny sposób znajdą przyczynę awarii i usuną ją, umożliwiając kontynuowanie sprzedaży w przedsiębiorstwie. Używasz w pracy bądź w firmie czytników kodów kreskowych? Większość firm usługowych, handlowych czy nawet spedycyjnych stosuje techniki automatycznej identyfikacji, które znacznie przyspieszają pracę. Nasz serwis czytników kodów kreskowych Koszalin to możliwość skorzystania z szybkiej naprawy urządzenia bądź grupy urządzeń, które przestały poprawnie funkcjonować.

Naprawa kas Koszalin oraz czytników kodów i innych podobnych urządzeń obejmuje:

ELZAB – kasy, drukarki fiskalne, drukarki etykiet, wagi.
Novitus – kasy, drukarki fiskalne.
Posnet – kasy, drukarki fiskalne.
Emar – drukarki fiskalne.
FAREX, EDATA – kasy fiskalne.
DIGI, CAS, DIBAL, AXIS – wagi.
TERRA – komputery, serwery, stacje robocze.

Czytniki kodów kreskowych – Metrologic, PSC – naprawy sprzętowe (pogwarancyjne).

Sieci komputerowe Koszalin

Nasi specjaliści zajmują się również kompleksowo małymi i średnimi sieciami komputerowymi – przewodowymi oraz bezprzewodowymi. Instalacja sieci komputerowej wykonana przez nas będzie przeprowadzona szybko i sprawnie, umożliwiając korzystanie z niej wedle Państwa oczekiwań. Konfiguracja sieci komputerowej Koszalin wydaje się zadaniem ponad siły? Nasi specjaliści wykonają ją w oparciu o wieloletnie doświadczenie, dając gwarancję jej poprawnego funkcjonowania.

W ramach montażu sieci komputerowej Koszalin oferujemy:

– projektowanie sieci komputerowej,
– instalację i montaż okablowania strukturalnego,
– konfigurację urządzeń aktywnych sieci – routerów, punktów dostępowych, komputerów w sieci, drukarek, urządzeń do tworzenia kopii zapasowych,

 

Potrzebują Państwa szybkiego, profesjonalnego wsparcia? Zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz, bądź bezpośrednio pod nr. tel – 94 341 00 25 oraz serwis 731 47 23 00.