Serwis oprogramownia Koszalin

Potrzebujesz pomocy w instalacji, wdrożeniu bądź wyszkoleniu swoich pracowników, by mogli efektywnie korzystać z programów do fakturowania, wspomagających sprzedaż, działy księgowe, finansowe czy analizować stan przedsiębiorstwa? Zajmiemy się kompleksową obsługą posprzedażową, którą kierujemy szczególnie do małych i średnich przedsiębiorców. „Pomoc oprogramowanie Insert” oznacza wsparcie na każdym etapie korzystania z produktów takich jak InsERT, Navireo czy Subiekt GT.

Oferujemy:
– instalację oprogramowania na serwerze oraz stacjach roboczych;
– wdrożenie i szkolenie;
– opiekę posprzedażową – naprawa baz danych, rozwiązywanie problemów technicznych;
– tworzenie rozwiązań dedykowanych pod systemy księgowe InsERT, Navireo oraz innych.

Nasze usługi są świadczone doraźnie w razie zwrócenia się przez Państwo z konkretnym problemem bądź na zasadzie stałych umów serwisowych. Pomożemy zainstalować, wdrożyć, przeprowadzić szkolenia czy rozwiązać powstałe problemy, jakie mogą dotyczyć wybranego programu do fakturowania, w naszej siedzibie w Koszalinie, stacjonarnie w siedzibie Państwa firmy bądź zdalnie – w przypadku odległych lokalizacji, obniżając koszty i czas reakcji.

Oprogramowanie InsERT GT

Kupili Państwo jeden z czołowych produktów InsERT GT? Gratulujemy świetnego wyboru! Zdajemy sobie sprawę z tego, że instalacja i wdrożenie oprogramowania InsERT GT może być trudne, dlatego chętnie pomożemy, dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem. Systemy księgowe InsERT są chętnie wybierane przez wielu przedsiębiorców, gdyż są tworzone w taki sposób, by nie sprawiać trudności na poziomie obsługi i usprawniać pracę w wielu działach.

Oferujemy także szkolenia oprogramowanie InsERT, dzięki którym każdy pracownik szybko zrozumie systemy do obsługi sprzedaży, finansowo-księgowe czy kadrowo-płacowe, usprawniające codzienną pracę i organizację pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że intuicyjne poruszanie się w programie wymaga nauki, dlatego chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą. Obejmiemy opieką cały proces – od doboru, poprzez konfigurację, szkolenie i support techniczny.

Pomoc oprogramowanie InsERT jest tym, czego Państwo potrzebują? Niekiedy zdarza się, że jeden z zakupionych programów nie może połączyć się z serwerem, bazą danych, pojawia się problem z bazą SQL czy nie można przeprowadzić prawidłowej aktualizacji. Oferowany przez nas serwis oprogramowania InsERT pozwala uporać się z każdym problemem praktycznie od zaraz.

Oprogramowanie Navireo

Wybrali Państwo nowoczesny system ERP Navireo? Z pewnością został doceniony on za możliwość rozbudowania do indywidualnych potrzeb, bogate funkcjonalności czy intuicyjną obsłudze. Wdrożenie oprogramowania Navireo sprawia Państwu trudności? Chętnie pomożemy zarówno w implementacji programu oraz przeprowadzimy szkolenia oprogramowania Navireo, które pozwolą na wykorzystanie jego potencjału w 100%.

Zintegrowany pakiet modułów, na jakim opiera się system ERP Navireo, może przysporzyć problemów, dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, by przedsiębiorstwo działało sprawnie i miało szansę na dynamiczny rozwój.

Nasza pomoc oprogramowanie Navireo nie kończy się wraz z przeprowadzeniem szkoleń – jeśli wystąpią błędy, program nie będzie mógł się poprawnie zaktualizować lub połączyć z bazą danych lub serwerem, chętnie udzielimy pomocy stacjonarnie lub zdalnie. Serwis oprogramowania Navireo może być przydatny w nieprzewidzianym momencie – warto mieć kogoś, do kogo można zawsze zwrócić się po pomoc i szybko rozwiązać problem.

Oprogramowanie Subiekt GT

System sprzedaży Subiekt NEXO i Subiekt GT kompleksowo wspomagają obsługę sprzedaży w sklepach, warsztatach, hurtowniach czy różnych zakładach usługowych. Wybrali go Państwo, jednak wdrożenie oprogramowania Subiekt przysparza niepotrzebnych kłopotów? Chętnie pomożemy w instalacji najczęściej wybieranej marki systemu sprzedaży w Polsce, który jest zaprojektowany z dbałością o wygodę użytkownika.

Dodatkowo przeprowadzimy szkolenia oprogramowanie Subiekt, pomagając w zrozumieniu podstawowych, jak i bardzo zaawansowanych funkcji programu. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Korzystają Państwo z systemu sprzedaży Subiekt od lat, jednak nagle pojawił się problem, który uniemożliwia dalszą pracę lub korzystanie z niektórych funkcji? Nasz serwis oprogramowania Subiekt poradzi sobie z każdym problemem. Program handlowy nie może połączyć się z serwerem lub pojawia się inny komunikat, którego nie umieją Państwo rozwikłać? Pomoc oprogramowanie Subiekt oferowana przez naszą firmę została stworzona właśnie do takich okoliczności.

Zachęcamy do kontaktu, by uzgodnić zakres pomocy i możliwość realizacji Państwa potrzeb – 94 341 00 25 lub serwis 731 47 23 00.