obrazek zawiera Kasy i drukarki fiskalne Prima Koszalin

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne mobilne

Urządzenia do pracy w terenie, np. na bazarze lub parkingu,  do sprzedaży z samochodu, sprzedaży biletów określane są mianem kasy mobilne lub przenośne.  Rozwiązania z tego segmentu charakteryzują się małymi gabarytami, klawiaturami odpornymi na czynniki zewnętrzne i często wzmocnionymi obudowami.Posiadają również wydajne akumulatory, pozwalające na długą pracę bez zasilania. Fiskalne kasy przenośne nadają się również do mniejszych stacjonarnych punktów sprzedaży – zakładów usługowych oraz stoisk o bardzo ograniczonej powierzchni.

Przenośne urządzenia z kopią elektroniczną doskonale sprawdzą się jako kasa do gabinetu. Prostota obsługi, łatwa wymiana, papieru niewielkie wymiary, to cechy idealne jak na kasy dla lekarzy i prawników. Urządzenia dostępne są stale w siedzibie naszej firmy w Koszalinie oraz w naszym sklepie internetowym: http://www.primasklep.pl

Najlepsza mała kasa fiskalna na polskim rynku Elzab K10 – u nas dostępna !

Najlepsza mała kasa na rynku

Kasy fiskalne jednostanowiskowe

Tak określane są urządzenia przeznaczone  dla niewielkich punktów sprzedaży, w których pracuje tylko jedna kasa lub kilka urządzeń, ale nie połączonych ze sobą. Większość modeli współpracuje z urządzeniami typu skaner kodów kreskowych, waga, szuflada. Wielkość bazy towarowej to 1 000 do 5000  kodów PLU w kasach najnowszej generacji. Kasy tego typu znajdą zastosowanie głównie w małym sklepie lub zakładzie usługowym. Przykłady kas dostępnych w naszej ofercie:

Kasy fiskalne systemowe

Kasy fiskalne przeznaczone do współpracy z komputerowymi systemami magazynowymi wyposażone w duże bazy towarowe – od 5 000  PLU określamy kasami systemowymi. Potrafią one współpracować jednocześnie z wieloma peryferiami – skaner, waga, komputer PC, inne. Istotną cechą tych kas jest przystosowanie do obsługi dużej ilości klientów, dzięki zastosowaniu wytrzymałych i szybkich mechanizmów drukujących oraz wzmocnionych klawiatur oraz czytelnych wyświetlaczy. Kasy tego typu dobrze sobie dadzą radę w sklepie mięsnym, spożywczym i przemysłowym. Najbardziej zaawansowane modele mają możliwość łączenia się w sieci oraz  podłączanie transakcji do systemów monitoringu.

Nowe przepisy

Z dniem 1 stycznia 2015 roku zaczyna obowiązywać nowe rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie kas rejestrujących.  Ponieważ rozporządzenie wprowadza kilka istotnych zmian zapraszamy do zapoznanie się z jego treścią dostępną tutaj.