Wagi

Wagi elektroniczne

Oferujemy wysokiej jakości wagi elektroniczne, które można z powodzeniem używać w sklepie oraz na hurtowni czy w handlu obwoźnym. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i szerokim spektrum zastosowania. Każdy przedsiębiorca znajdzie u nas odpowiednią wagę elektroniczną handlową, stosowaną w branży spożywczej czy w sprzedaży detalicznej lub dla klientów hurtowych. Profesjonalne wagi elektroniczne handlowe to gwarancja najwyższej jakości i spełnienia wszystkich surowych norm.

Waga kalkulacyjna i prosta

Wagi proste służą do określania masy sprzedawanych produktów, a w niektórych modelach do przesyłania tej informacji do kas fiskalnych lub komputerowych systemów sprzedaży. Wagi kalkulacyjne dodatkowo posiadają funkcję wyliczania zapłaty za ważony towar. Ważną cechą tych produktów jest możliwość zasilania bezprzewodowego. Wagi bateryjne są przeznaczone głównie do małych i średnich placówek handlowych, gdzie sprzedaż jest prowadzona w sposób tradycyjny tzn. towar podaje sprzedawca i od razu wystawia paragon.

Wagi etykietujące

Cechą wyróżniającą wagi etykietujące jest możliwość wydruku wagi, ceny, oraz kodu kreskowego ważonych produktów. Urządzenia tego typu posiadają możliwość zaprogramowania dużej ilości kodów ważonych towarów. Proponowane wagi z drukarką etykiet pozwalają najlepiej dostosować odpowiedni rodzaj urządzenia do charakteru prowadzonej działalności. Wyróżniają je prosta i szybka zmiana etykiet oraz niskie koszty eksploatacji. Znakomicie nadają się do zastosowania na stoiskach mięsnych i warzywniczych w większych sklepach, delikatesach i marketach. Waga z drukarką etykiet to niezawodne urządzenie, które znacząco przyspieszy pracę i jakość jej wykonywania.

Wagi platformowe

Wagi platformowe charakteryzują się wysoko kontrastowym wyświetlaczem LCD lub LED umieszczonym na stałe na wysokim wysięgniku. Duża platforma (miejsce do kładzenia ważonych produktów) i znaczny zakres ważenia nawet do 150 kg sprawiają, że stają się one niezastąpione w magazynach i miejscach, gdzie konieczne jest ustalenie wagi towarów o znacznych gabarytach. Waga platformowa może być nawet zasilana sieciowo i bateryjnie, dzięki czemu można je zabrać również w podróż, jeśli zajdzie taka konieczność.

Serwis i legalizacja wag

Waga bateryjna lub sieciowa dowolnego typu uległa awarii? W PrimaPC oferujemy również profesjonalny serwis wag, dzięki któremu twoje urządzenie szybko powróci do stanu pełnej używalności. Niezależnie od źródła problemu postaramy się rozwiązać go szybko i sprawnie, a w razie niemożliwości usunięcia awarii zaproponujemy nowy sprzęt, który sprawdzi się w twojej działalności.  Wykonujemy również powtórne legalizacje wag, którym minął okres ważności poprzedniej legalizacji.