Sklepu internetowego

Sklep internetowy Shoper

Naszym klientom polecamy oprogramowanie sklepu internetowego Shoper wyprodukowany przez firmę Dreamcommerce S.A.

Jest to bardzo elastyczne oprogramowanie umożliwiające dostosowanie do potrzeb niemal każdego klienta. Największe zalety to prostota obsługi, mnogość integracji,stabilna i wydajna praca. Szczegółowy opis funkcjonalności dostępny jest tutaj. Szczególną zaletą oprogramowania Shoper dla naszych klientów  jest gotowy integrator systemu współpracujący z systemem sprzedaży Subiekt GT dostępny dla użytkowników oprogramowania Shoper.

Oprogramowanie dostępne jest na zasadzie licencji Saas – użytkownik opłaca abonament za użytkowanie sklepu, w cenie którego znajduje się hosting, darmowe aktualizacje wersji oprogramowania oraz  pomoc techniczna, oraz jako licencja samodzielna opłacana  jednorazowo do instalacji na własnym serwerze, daje klientowi więcej możliwości w do modyfikowania sklepu.

 Oprogramowanie Shoper dwukrotnie otrzymało prestiżową nagrodę Ekomersa – nagrodę główną w kategorii: Najlepsza platforma sklepowa. Ekomers to nagroda dla tych marek, które nieustannie rozwijają swoje produkty z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań rynku.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania aktualnej oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Poza sprzedażą samej licencji oferujemy pomoc w uruchomieniu i  konfiguracji Shopera. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego primasklep.pl, który działa na oprogramowaniu Shoper