obrazek zawiera Terminal płatniczy 12 miesięcy bez opłat Prima Koszalin

Terminal płatniczy bez opłat za wynajem – do 12 miesięcy gratis

Terminal płatniczy bez opłat za wynajem.

 

Klientom, którzy założą rachunek mBiznes Konto Komfort PayTel, wskażą go jako docelowy rachunek do przelewów transakcji płatniczych i będą przez rok utrzymywać przelewy z transakcji płatniczych, proponujemy pierwszy terminal bez opłat za wynajem przez JEDEN ROK.

Rachunek mBiznes Konto Komfort PayTel też jest bezpłatny przez jeden rok i pozwala wykonywać 100 bezpłatnych przelewów, pierwszą kartę debetową bez opłat itd

Terminal płatniczy 12 miesięcy bez opłat PayTel

Jeden rok bez opłat oznacza, że klient przez 12 miesięcy nie opłaca czynszu za wynajem dowolnego terminala płatniczego z aktualnej oferty PayTel S.A.

Jedyna branża dla której nie będziemy proponowali bezpłatnego terminala przez rok to taksówkarze – tam praktycznie nie ma obrotu na kartach.

Informacje dodatkowe:

  1. Rachunek mBiznes Konto Komfort PayTel jest przeznaczone  tylko dla podmiotów działających jako jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z o.o.). Np. spółki akcyjne nie mogą go założyć.
  2. Jeśli któryś z klientów w ciągu pierwszego roku zrezygnuje z rachunku mBiznes Konto Komfort PayTel lub wskaże inny rachunek do przelewów z terminala, straci prawo do bezpłatnego terminala a PayTel zacznie go fakturować zgodnie z cennikiem.
  3. Po 12 miesiącach  opłata za rachunek mBiznes konto Komfort PayTel zgodnie z TPiO (na dzień 01.09.2017 równa 25 zł miesięcznie za rachunek z pulą 20 bezpłatnych przelewów miesięcznie). Klient wtedy może bezpłatnie przekształcić rachunek mBiznes Konto Komfort PayTel np. na rachunek mBiznes konto Standard prowadzony za 0 zł pod warunkiem opłacania składki ZUS (w przeciwnym wypadku 9 zł miesięcznie).

Więcej informacji uzyskacie Państwo w naszym Dziale Handlowym – +48 94 341 00 25, +48 731 47 2200