Promocja InsERT- kup e-abonament – szkolenie JPK lub Zmiany Prawne 2018 GRATIS

Zapraszamy od poniedziałku 12 marca 2018 do skorzystania z nowej promocji użytkowników programów Insert, którym kończą się abonamenty na ulepszenia.

Znajomość przepisów prawnych jest niezbędna w każdej branży. Dlatego od 12 do 31 marca, do każdego wygenerowanego i opłaconego e-Abonamentu dodajemy dostęp online do szkolenia Zmiany Prawne 2018 (wartość netto: 79 zł) lub poradnika Jednolity Plik Kontrolny – vademecum + Obsługa JPK w programach InsERT (wartość netto: 79 zł). Pojedyncza licencja umożliwia korzystanie ze szkolenia jednemu użytkownikowi. Promocja dotyczy zakupu e-Abonamentu do wszystkich programów z linii InsERT nexo oraz InsERT GT.

Multimedialne szkolenie Zmiany Prawne 2018 w przystępny sposób przedstawia zmiany w przepisach, obowiązujące od 2018 r. Kurs zawiera zbiór odpowiednich aktów prawnych wraz z rzeczowym omówieniem.

Jednolity Plik Kontrolny – vademecum + Obsługa JPK w programach InsERT dostarcza wiedzy dotyczącej Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz wymogów nałożonych przez Ministerstwo Finansów firmom w tym zakresie. Szkolenie zawiera także instrukcję obsługi JPK w programach InsERT (InsERT nexo, InsERT GT, Subiekt 123, mikroSubiekt).


Jak skorzystać z promocji: 
 

  • Po wygenerowaniu e-Abonamentu do klienta trafi wiadomość z instrukcją i linkiem do formularza – na adres e-mail podany przez niego podczas rejestracji. 
  • Formularz należy wypełnić do 14 kwietnia 2018 r. 
  • Dane podane w formularzu i podczas rejestracji e-Abonamentu muszą być tożsame.
  • Następnie klient otrzyma e-mail z linkiem do uruchomienia wybranego szkolenia.
  • Jeśli klient nie podał adresu e-mail, można przekazać mu link do formularza.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci.

Więcej informacji:

 Informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu cywilnego.