na obrazku widoczna Kasa fiskalna dla lekarza Prima Koszalin

Kasy fiskalne dla lekarzy

W ofercie naszego sklepu każdy specjalista świadczący usługi w branży medycznej znajdzie kasy fiskalne dla lekarzy, które będą praktycznym, podręcznym i niezawodnym narzędziem pracy. Wśród naszego asortymentu można wybrać zarówno niewielkie, podstawowe modele, jak i produkty o bardzo rozbudowanych funkcjonalnościach, które docenią osoby prowadzące własne kliniki oraz inne ośrodki medyczne. Kasa fiskalna do lekarzy pomoże rejestrować każdą sprzedaż usług, jakie odbywają się z naszym udziałem.

Kasa fiskalna online dla lekarza  od 2021 roku

Kasy dla lekarzy pojawiały się w prywatnych gabinetach okulistycznych, pediatrycznych czy internistycznych już pewien czas temu, jednak wraz z nowelizacją przepisów, od 01.01.2021 roku dla wszystkich lekarzy, lekarzy dentystów prowadzących własną działalność gospodarczą obowiązkowa będzie wymiana aktualnie posiadanych urządzeń na kasy online. Warto również zaznaczyć, że obowiązek ewidencjonowania sprzedaży od pierwszego pacjenta dotyczy lekarza każdej specjalizacji. Istotne jest także to, że nie ma znaczenia wysokość osiągniętego obrotu ani ilość transakcji.

Kasa fiskalna dla lekarzy jest obowiązkowa również w przypadku specjalistów składających pacjentom wizyty domowe.

Kasy fiskalne – lekarze mają wybór

Jesteś lekarzem i potrzebujesz kasy fiskalnej? U nas będziesz miał wybór wśród wielu modeli, które sprawdzą się w twojej profesji. Ze względu na powtarzalność czynności wykonywanych w gabinetach lekarskich, pamięć kasy fiskalnej nie musi być duża. W zupełności wystarczą małe modele, które nie będą zabierały zbyt wiele miejsca na biurku. Jeśli Państwa profesja charakteryzuje się wieloma skomplikowanymi zwrotami, składa się z wielu członów wyrazowych, lepszym wyborem będą kasy fiskalne dla lekarzy z większą pamięcią.

W czasie wybierania najlepszego modelu warto zwrócić uwagę na opcję wykonywania kopii elektronicznej czy zapisywanie danych ze sprzedaży na nośnikach pamięci. Mobilne kasy fiskalne sprawdzą się u lekarzy świadczących usługi medyczne w domach pacjentów oraz często podróżujących pomiędzy swoimi gabinetami.

Kasa fiskalna dla lekarzy i inne urządzenia dla usług medycznych

Wielu specjalistów zastanawia się nad tym, które z urządzeń wybrać do ewidencjonowania sprzedaży w swoim gabinecie. Drukarki fiskalne są obsługiwane przez aplikację komputerową, współpracując z odpowiednim oprogramowaniem sprzedażowym. Dzięki temu wszystkie dane o pacjencie i usługach będą rzetelnie gromadzone w jednym miejscu, usprawniając pracę i zarządzanie gabinetem. Jeśli jednak wolimy autonomiczne urządzenia, lepszym rozwiązaniem będzie kasa fiskalna dla lekarzy, która nie wymaga dodatkowego oprogramowania.