Biuro GT – automatyzacja pracy biura rachunkowego

Biuro GT Prima Koszalin

Biuro GT to system dla księgowych, kadrowych pracujących w biurach rachunkowych. Stanowi uzupełnienie serii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) programów księgowo-kadrowo-płacowych i jest narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

Program Biuro GT obsługuje proces generowania pliku JPK_VAT. Umożliwia masowe generowanie i przesyłanie plików JPK_VAT dla klientów firm księgowych. Szczegółowe operacje związane z tą opcją obejmują przygotowywanie plików na podstawie statusu, zatwierdzanie plików niezatwierdzonych, przesyłanie drogą elektroniczną, pobieranie UPO oraz drukowanie plików. System umożliwia także ponowne wygenerowanie pliku JPK_VAT (przydatny do korygowania zapisów w ewidencji VAT) i ponowne wysłanie.

Biuro GT zapewnia wydajną obsługę dużej liczby jednostek bez konieczności wybierania wszystkich obsługiwanych jednostek i znajdowania odpowiedniego modułu zarządzania. System automatyzuje wykonywanie powtarzalnych operacji, które muszą być wykonane na każdym obsługiwanym podmiocie. W systemie możesz również automatycznie zmieniać kluczowe parametry swoich programów księgowych i kadrowych. To przede wszystkim intuicyjny program mający na celu znaczne przyspieszenie pracy osób zajmujących się księgowością.

Biuro GT zawiera mechanizmy ułatwiające planowanie pracy biurowej oraz pozwalające kontrolować część operacji wykonywanych przez biura rachunkowe. Program ten ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych. Jest to szczególnie przydatne podczas archiwizacji i konwersji baz danych. System generuje również odpowiednie raporty ułatwiające rozliczenia pomiędzy biurami rachunkowymi a ich klientami. Funkcjonalność Biura GTmożna zasadniczo podzielić na dwa poziomy działania. Pierwsza to wsparcie pracy z programami z linii InsERT GT. Drugi to możliwość ułatwienia planowania różnych zadań i kontrolowania pracy całego biura.

Firma PRIMA – Komputery Systemy komputerowe sp z o.o. z Koszalina zajmuje się wdrażaniem i prowadzeniem szkoleń z obsługi programu Biuro GT. Pomożemy skonfigurować i sparametryzować program, tak by usprawniał procesy biznesowe w Twojej firmie. Możemy przeszkolić twoich pracowników, by byli w stanie efektywnie korzystać z aplikacji. 

Biuro GT - panel klienta

Zdjęcie 1 z 5

Funkcje, które wspomagają pracę z programami linii InsERT GT:

  • obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego: generowanie, wysyłka z podpisem kwalifikowanym, odbiór i wydruk Urzędowego Poświadczenia Odbioru
  • obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego: generowanie, wysyłka z podpisem kwalifikowanym, odbiór i wydruk Urzędowego Poświadczenia Odbioru;
  • zbiorcze naliczanie i wydruk deklaracji skarbowych oraz ich elektroniczną wysyłkę; zbiorcze naliczanie i eksport deklaracji ZUS do pliku XML, które są następnie wczytywane przez program Płatnik;
  • wydruk księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT;
  • zbiorcze archiwizowanie i dearchiwizowanie baz danych podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe;
  • zbiorcza konwersja baz danych podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe;
  • ustawianie wybranych parametrów administracyjnych dla wielu podmiotów (kopiowanie wzorców wydruku, kartotek instytucji US i ZUS i Innych). 

Funkcje ułatwiające zarządzanie biurem rachunkowym: GT:

  • zarządzanie listą podmiotów obsługiwanych przez biuro;
  • zarządzanie personelem i uprawnieniami;
  • zaawansowane opisywanie podmiotów za pomocą definiowalnych procesów.

Masz pytania – wypełnij formularz, odezwiemy się niezwłocznie:

Wybierz preferowaną formę kontaktu
Podaj swój numer telefonu do kontaktu, adres e-mail, lub obie formy kontaktu.
Napisz kilka słów co cię interesuje - szkolenie, wdrożenie, prezentacja... ?

Chcesz przetestować – pobierz wersję DEMO