obrazek zawiera KOMPUTERY PRIMA Koszalin

Komputery stacjonarne

Komputery Stacjonarne

Od początku istnienia naszej firmy komputery stacjonarne były istotnym elementem naszej oferty. Jej kształt ewoluował wraz ze zmianami na rynku i pojawiającymi się nowymi potrzebami klientów.  25 lat doświadczeń w dostarczaniu sprzętu komputerowego pozwoliło nam wypracować sobie metodykę doboru komputera najbardziej do tych potrzeb dostosowanego.

Kierując się tymi potrzebami wyróżniliśmy w naszej ofercie cztery kategorie komputerów

Nettopy:

Całkiem nowa klasa sprzętu, która pojawiła się na rynku około 2 lata temu.  Nettop – typ komputera mini desktop lub Small Form Factor przeznaczony do wykonywania podstawowych zadań, takich jak przeglądanie Internetu, dostęp do aplikacji sieciowych i bogatych aplikacji internetowych, dokumentów, audio/wideo itp.  W porównaniu ze zwykłymi komputerami nettopy są nie tylko mniejsze, lżejsze i tańsze, ale także zużywają mniej energii.  Jako jedne z nielicznych Nettopy sprzedawane są z systemem operacyjnym Windows XP, niektóre modele zintegrowane są z wyświetlaczami LCD.

Polecamy rozwiązania następujących producentów:

ASUS Eee BOX PC, ASUS Eee TOP PC – zintegrowane z monitorem, ADAX Nettop ION, Triline NETHOME, MSI All-in-One PC

Komputery dla firm:

Wydajność, bezpieczeństwo i stabilność pracy. Tego oczekują klienci biznesowi. Do nich adresowane są serie komputerów zapewniających te wszystkie cechy. Większość oferowanych komputerów objętych jest 36 miesięczną gwarancją w standardzie. Wyróżnić tu możemy dwie podkategorie komputerów, w zależności od wielkości biznesu prowadzonego przez klienta.

Komputery Biurowe – łączące w sobie wydajność ze stosunkowo niskim kosztem, przeznaczone do pracy w małych grupach roboczych i jako komputery jednostanowiskowe. Przedstawiciele tej grupy to komputery: Triline Profi, Fujitsu ESPRIMO seria P, HP Compaq dx 24xx, HP Compaq dc 5800

Komputery Profesjonalne – wydajność bez kompromisów, przeznaczone do pracy w rozległych sieciach, wielooddziałowych organizacjach. Zbudowane w oparciu o podzespoły umożliwiające łatwe zdalne zarządzanie sprzętem. Serie komputerów należące do tej grupy: Triline eLink, Fujitsu ESPRIMO seria E, HP Compaq dc7900

Komputery do domu:

Rozrywka, internet, multimedia – głownie w tych dziedzinach wykorzystywane są komputery domowe.  Również dla tego typu użytkowników jesteśmy w stanie zaoferować komputery idealnie dopasowane do jego potrzeb. W ofercie mamy szeroką gamę gotowych konfiguracji komputerów Triline Alivio, HP Pavilion, ADAX Bravo. Dla najbardziej wymagających, głownie graczy oferujemy konfigurowane na indywidualne zamówienie komputery Triline i ABC-PC.

Stacje Robocze:

Stacje robocze to komputery stworzone z myślą o profesjonalistach tworzących grafikę, zajmujących się renderingiem, tworzących projekty w programach typu CAD/CAM/DTP. Komputery te cechują się najbardziej wydajnymi płytami głównymi, procesorami oraz specjalistycznymi kartami graficznymi, które zapewnią płynną pracę w najbardziej wymagających aplikacjach graficznych i inżynierskich.

W naszej ofercie znajdują się stacje Triline INTEGRA, Fujitsu CELSIUS, HP WorkstationsWindows 7

Polecamy do oferowanych przez nas komputerów najnowszy system operacyjny Microsoft Windows® 7