Kasy fiskalne
   Autoryzowany Partner InsERT
   Oprogramowanie dla firm
   System ERP
   Wagi
   Czytniki kodów
   Kolektory danych
   Terminale POS
KONSULTANT Napisz do nas... Wyślij
Szkolenia InsERT
Opinie o

Komputery poleasingowe Koszalin

Komputery poleasingowe, zarówno stacjonarne jak i laptopy zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów z Koszalina i okolic. Komputery 3-4 letnie dysponują wystarczającą mocą obliczeniową do wykonywania podstawowych operacji związanych z obsługą biura czy systemów sprzedaży. W czasach spowolnienia gospodarczego stanowią one rozsądną alternatywę dla nowych urządzeń, często wybierane przez klientów rozpoczynających działalność. Często jest to gotowy zestaw dla klientów potrzebujących komputera do obsługi systemu sprzedaży Subiekt GT w sklepie czy hurtowni wraz z urządzeniami fiskalnymi.

Komputery poleasingowe są niedrogim sposobem na posiadanie sprzętu z  legalnym oprogramowaniem systemowym, szczególnie z wciąż popularnym w naszym kraju systemem Windows XP.

Od grudnia 2012 nasza firma uzyskała tytuł Microsoft Registered RefurbisherDzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, iż sprzedawane przez nas komputery używane posiadają całkowicie legalne oprogramowanie. Daje nam to również możliwość aktualizowania legalnie posiadanego oprogramowania systemowego do systemu Windows 7 na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

W naszej ofercie znajduje się sprzęt markowych producentów:

DELL, HP, Lenovo

Są to modele dedykowane dla użytkownika korporacyjnego, charakt

eryzujące się wysoką wydajnością, bardzo niską awaryjnością.

 

Oferowane przez nas używane komputery poleasingowe oraz laptopy posiadają zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP Home / Professional (SP3) lub Windows 7 Home Premium / Professional (SP1) w polskiej wersji językowej. System ten oferowany jest na specjalnej licencji udzielonej dla zregenerowanych czyli używanych dłużej niż 6 miesięcy, komputerów.

Poleasingowe komputery Koszalin - HP DC7800

Poleasingowy komputer HP DC 7800